Pochłaniacz dymu tytoniowego Space Saver. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Komercyjny pochłaniacz zanieczyszczeń TRION model Space Saver

+ powiększenie

Opis


Trion Space Saver – komercyjny pochłaniacz zanieczyszczeń, który został specjalnie opracowany dla pokojów i pomieszczeń w celu stworzenia maksymalnie komfortowych warunków dla ludzi, ich pracy i odpoczynku. Model zapewnia skuteczne przechwytywanie i i wchłanianie dymu tytoniowego, równomiernie rozdziela strumień oczyszczonego powietrza do wszystkich czterech stron. Ten model jest polecany do miejsc publicznych(np.: kawiarni, bary, restauracje) do usuwania zapachu dymu z papierosów i cygar. On tak że służy do dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach medycznych, z łatwością łapie wirusy i bakterie oraz nasyca powietrze ozonem.

Dzięki kompaktowym wymiarom uniwersalny pochłaniacz zanieczyszczeń pasuje do standardowego modułu sufitu podwieszanego o wymiarach 600 x 600 mm. Występ z sufitu wynosi 100 mm, reszta 300 mm całkowicie ukryta pod sufitem.

Specyfikacja

Objętość oczyszczania powietrza 680 – 895 – 1110 m3/godz.

Skutecznie oczyszcza 95% wszystkich wiadomych zanieczyszczeń.
Model posiada jeden filtr wstępny i jeden podstawowy filtr elektrostatyczny.
Zalecana objętość pomieszczenia od 68 m3 do 222 m3
Pobór mocy elektrycznej do 290 W, przewód sterujący,
trzy prędkości, serwisowa lampa LED,
Rozmiar 578х578х407 mm, poziom hałasu 45-53-58 dBa, waga 32 kg
Kolor - kości słoniowej

Zasada działania

W modelu została zastosowana zasada elektrostatystyki. Oczyszczacz powietrza przepuszcza powietrze przez wstępny filtr z siatki aluminiowej, który zatrzymuje duże cząsteczki pyłów i kurzu. Pozostałe zanieczyszczenia pochłania główny moduł elektrostatyczny Forever Filter®, gdzie powstaje silne pole elektryczne. W sekcjach jonizatora filtra cząstki otrzymują ładunek elektryczny. Naładowane cząstki pyłu poruszają się w kierunku sekcji kolektora filtra, który składa się z wielu płytek równoległych. Płytki te przyciągają i zbierają cząstki o rozmiarze do 0,01 mikrona. Wtedy wychodzące powietrze jest czyste, świeże i przyjemne do oddychania.

Możliwości


Model wchłania powietrze przez dolny otwór i zabezpiecza równomierne rozprowadzenie oczyszczonego powietrza przez boczne kratki do wszystkich czterech stron.

Stosowane są do zbierania i pochłaniania różnego rodzaju zanieczyszczeń w atmosferze, kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, dymu tytoniowego, aerozoli, bakterii, wirusów, w tym wirusów grypy „świńskiej” , „ptasiej” i tp. Szczegóły>>>

Zalety

- Stały moduł elektrostatyczny Forever Filter® nie ma potrzeby jego wymiany, ograniczenie dodatkowych wydatków.

- Idealny model, która jest zastosowana w pubach, barach, restauracjach do usunięcia dymu tytoniowego.
- Skuteczność oczyszczania powietrza do 99% dla cząstek do 0,01 mikron.
- Łatwość w obsłudze i oczyszczeniu filtra - wystarczy po prostu opłukać pod bieżącą wodą, równomierne suszenie i ustawienie z powrotem.
- Przy usuwaniu dymu tytoniowego należy zamoczyć w wodzie z płynem.

Gwarancja

3 lata światowej gwarancji

Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści