Kanałowy filtr elektrostatyczny modelu HE 1400 Plus do oczyszczania powietrza. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Komercyjny elektrostatyczny filtr TRION model HE 1400 Plus

+ powiększenie

Opis


Oczyszczacz powietrza TRION modelu HE1400Plus najbardziej skuteczny kanałowy filtr elektrostatyczny. Montuje się razem z systemem wentylacji z funkcją chłodzenia lub ogrzewania w taki sposób, aby cyrkulować pobierane powietrze przez model. Powietrze, filtrowane w centrali wentylacyjnej i dostarczone do pomieszczeń jest oczyszczone od większości zanieczyszczeń atmosfery, dymu tytoniowego, bakterii, wirusów
Model filtru łatwo montuje się i pasuje do horyzontalnego i wertykalnego przepływu systemu wyciągowego, komercyjnej i przemysłowej wentylacji, klimatyzowania.

Charakterystyka

Objętość powietrza od 900 do 2380 m3/godz.

Skuteczność usuwania około 95% wszystkich znanych zanieczyszczeń.
Model posiada dwa główne filtry elektrostatyczne i jeden filtr wstępny.
Zużycie energi 40W, waga 18 kg,
Wymiary: 519x635x183, spadek ciśnienia – 50 Pa.
Czujnik przepływu powietrza, steruje zasilaniem modułów elektrostatycznych.
Wskaźnik pracy filtru, serwisowa lampa LED
Kolor – szary.

Zasada działania

W modelu została zastosowana zasada elektrostatystyki. Oczyszczacz powietrza przepuszcza powietrze przez wstępny filtr z siatki aluminiowej, który zatrzymuje duże cząsteczki pyłów i kurzu. Pozostałe zanieczyszczenia pochłania główny moduł elektrostatyczny Forever Filter®, gdzie powstaje silne pole elektryczne. W sekcjach jonizatora filtra cząstki otrzymują ładunek elektryczny. Naładowane cząstki pyłu poruszają się w kierunku sekcji kolektora filtra, który składa się z wielu płytek równoległych. Płytki te przyciągają i zbierają cząstki o rozmiarze do 0,01 mikrona. Wtedy wychodzące powietrze jest czyste, świeże i przyjemne do oddychania.

Możliwości


Stosowane są do zbierania i pochłaniania różnego rodzaju zanieczyszczeń w atmosferze, kurzu, alergenów, sierści zwierząt domowych, dymu tytoniowego, aerozoli, bakterii, wirusów, w tym wirusów grypy „świńskiej” , „ptasiej” i tp. Szczegóły>>>

Standardowy elektroniczny czujnik przepływu powietrza automatycznie włącza filtr powietrza podczas ruchu powietrza w przewodzie powietrznym, powodując tym samym zmniejszenie zużycia energii elektrycznej.

Zalety

- Stały moduł elektrostatyczny Forever Filter® nie ma potrzeby jego wymiany, ograniczenie dodatkowych wydatków.

- Idealny model, która jest zastosowana w pubach, barach, restauracjach do usunięcia dymu tytoniowego.
- Skuteczność oczyszczania powietrza do 99% dla cząstek do 0,01 mikron.
- Łatwość w obsłudze i oczyszczeniu filtra - wystarczy po prostu opłukać pod bieżącą wodą, równomierne suszenie i ustawienie z powrotem.
- Przy usuwaniu dymu tytoniowego należy zamoczyć w wodzie z płynem.
- Absolutna skuteczność systemu wentylacji, ogrzewania i chłodzenia polega na tym, że te dwie modele gwarantują wysoką czystość obrabianych elementów chłodzenia. Wielokrotnie zwiększa się efektywność i cykl pracy systemu wentylacji.

Gwarancja

3 lata światowej gwarancji

Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści