Kabiny i wiaty dla palenia papierosów | Palarnie dla Palących | Palarnie w zakładach pracy. - Oczyszczenie i filtracja powietrza ECOTECH Sp. z o.o.

Przejdź do treści

Oczyszczaczy powietrza TRION dla Palarnie

Kabina do palenia

Obecnie niemal w każdym przedsiębiorstwie gastronomicznym, w hotelach, centrach handlowych, kinach, zakładach oraz fabrykach kierownicy szukają sposobu na dostosowanie się do nowych przepisów dotyczących osób palących oraz coraz więcej osób rozumie, że konieczne jest wyznaczenie miejsca do palenia.

Obecnie każdy kierownik firmy poszukuje rozwiązania, ażeby przestrzegać prawa, postępować zgodnie z interesem palaczy oraz zapewniać normy sanitarne i bezpieczeństwo pożarowe.

+ powiększenie

Zgodnie z ustawą o ograniczeniu palenia oraz wymaganiami bezpieczeństwa pożarowego, w każdej organizacji muszą być przewidziane specjalne miejsca do palenia, ograniczające rozprzestrzenianie się dymu tytoniowego.
Doskonałym rozwiązaniem ograniczenia szkodliwego wpływu dymu tytoniowego na niepalących jest stworzenie pokojów do palenia lub instalacja kabin do palenia.
Głównym elementem pokoju (kabiny) do palenia jest elektrostatyczny oczyszczacz powietrza TRION, który nie wymaga podłączenia do ogólnego systemu wentylacyjnego, jest szybki w montażu, łatwo łączy się z tradycyjnym gniazdem 220V oraz jest łatwy w obsłudze. Ponadto, oczyszczacz powietrza można łatwo zdjąć i przenieść do innego pomieszczenia.
Modele oczyszczaczy powietrza Series 60, Series 120, Space Saver firmy TRION są z powodzeniem stosowane do instalacji w pokoju do palenia oraz modelowania kabin dla palaczy. Całe powietrze, przesycone dymem tytoniowym, w pokoju do palenia jest wchłaniane przez filtr elektrostatyczny. Dzięki temu są spełniane wszystkie wymagania dotyczące wyposażenia miejsc do palenia.

+ powiększenie
Pokoje oraz kabiny do palenia mogą być zainstalowane:
- w kawiarniach, barach, restauracjach, pomieszczeniach kulturalnych;
- w centrach handlowych i wystawienniczych, hotelach, samochodach, przedsiębiorstwach wszystkich form własności, na lotniskach, dworcach kolejowych.

Konstrukcja kabiny do palenia składa się głównie z systemu całoszklanych lub stałych przegródków, który może być ozdobiony w dowolnym stylu oraz oczyszczacza powietrza.
Możemy doradzić w sprawie wyboru oczyszczaczy powietrza oraz ich ilości dla kabiny do palenia biorąc pod uwagę wszystkie życzenia i wymagania klienta.
Copyright © 2014 - 2023, ECOTECH Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tel. +48 606 116 900
Wróć do spisu treści